ТОНЕРИ

Прикажи:
Подреди:
SUP PAP FEDRIGONI A4 80GR Распродадено

SUP PAP FEDRIGONI A4 80GR

Основни карактеристикиТипLaserjet PapersВидMattГрамажа [г/м2]80ГолеминаA4 (21x29,7 cm)Број на листов..

175ден.

Компатибилен тонер за Panasonic KX-FL401/403/411/413 (2k.) KXFAT88X

2000pages/5%cov Panasonic KX-FAT88X KXFAT88X KX FAT88X PANASONIC KX-FAT88 KXFAT88 KX FAT88 KX-FA88X ..

300ден.

Компатибилен тонер HP CF283A MS

Основни карактеристикиТипTonerПакирањ БојаBlackКапацитет [стр.]1500ПодржуваM127fn , M127fw..

310ден.

Компатибилен тонер HP CE278A MS

Основни карактеристикиТипTonerПакирањ БојаBlackКапацитет [стр.]2100ПодржуваP1606dn..

330ден.

Компатибилен тонер HP CB435A MS S

Основни карактеристикиТипTonerПакирањ БојаBlackКапацитет [стр.]1500ПодржуваP1005/1006, Canon LB..

350ден.

Компатибилен тонер HP CE285A MS

Основни карактеристикиТипTonerПакирањ БојаBlackКапацитет [стр.]1600ПодржуваP1102/P1102W..

350ден.

Компатибилен тонер за Brother TN200/300/8000 (2.2k.)

2200pages/5%cov Brother TN 8000, 1040/1050/1060/1070/P2000; MFC P2000/4300/4350/4450/7550/ /7550MC/7..

350ден.

Компатибилен тонер за HP P1005/P1006 / Canon 3010 (1.5k.) CB435A

1500pages CB435A 35A LJ P1005 LJ P1006 LJ P1007 LJ P1008 LJ P1009 HPCB435A/ Canon LBP-3018/3010/3100..

350ден.

Компатибилен тонер за HP P1505 (2k.) CB436A

2000pages CB436A HP36A LJ P1505 LJ 1505 J M1120MFP SERIES LJ 1120 M1120 LJ M1522MFP SERIES LJ 1522 M..

350ден.

Компатибилен тонер HP Q2612A/FX-10 MS

Основни карактеристикиТипTonerПакирањ БојаBlackКапацитет [стр.]2000ПодржуваHP 1010; 1012; 1015..

370ден.

Компатибилен тонер за HP P1005/P1006 / Canon 3010 (1.5k.) CB435A

1500pages CB435A 35A LJ P1005 LJ P1006 LJ P1007 LJ P1008 LJ P1009 HPCB435A/ Canon LBP-3018/3010/3100..

390ден.

Компатибилен тонер за HP P1005/P1006 / Canon 3010 (1.5k.) CB435A

1500pages CB435A 35A LJ P1005 LJ P1006 LJ P1007 LJ P1008 LJ P1009 HPCB435A/ Canon LBP-3018/3010/3100..

390ден.