Menu
Your Cart

Пишете Ни

Адреса
Јадранска магистрала 12,
Скопје, МК
Работно време
Понеделник-Петок: 8:00 - 16:00
Сабота: 9:00 - 15:00

Оставете ни порака

Безбедносен код

Нашата локација

printers.mk
printers.mk
Jadranska Magistrala 12,
Vizbegovo,
1000, Скопје
Телефон
(071) 331 190


Skype Name - live:laptop.mk
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.