Menu
Your Cart

Вредносен ваучер

Овој вредносен ваучер ќе биде испратен по е-mail до примачот откако вашата нарачка ќе биде платена.

Јас се согласувам дека ваучерите не се враќаат.  
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.