SCA CANON DRC230

Распродадено SCA CANON DRC230
Основни карактеристики
Тип на скенерprolazni
Макс. резолуција [дпи]600x600
Длабочина на боја36-bit
Површина на скенирањ [мм]A4
Останати карактеристики
Скалирањ 
Аутофеедер [листови]60
Конектори
ИнтерфејсUSB

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 23
  • Бренд: Canon
  • Шифра: M0716619
  • Залиха: Распродадено
  • 26,190ден.

Тагови: SCA CANON DRC230