SCA CAN LIDE 400

Распродадено SCA CAN LIDE 400
Основни карактеристики
Тип на скенерflatbed
Макс. резолуција [дпи]4800x4800
Длабочина на боја48-bit
Површина на скенирањ [мм]A4
Останати карактеристики
Скалирањ 
Аутофеедер [листови]0
Конектори
ИнтерфејсUSB

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 22
  • Бренд: Canon
  • Шифра: M0714306
  • Залиха: Распродадено
  • 4,720ден.

Тагови: SCA CAN LIDE 400