SCA CAN LIDE 300

Распродадено SCA CAN LIDE 300
Основни карактеристики
Тип на скенерflatbed
Макс. резолуција [дпи]2400x2400
Длабочина на боја48-bit
Површина на скенирањ [мм]A4
Останати карактеристики
Скалирањ 
Аутофеедер [листови]0
Конектори
ИнтерфејсUSB

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 23
  • Бренд: Canon
  • Шифра: M0701107
  • Залиха: Распродадено
  • 3,650ден.

Тагови: SCA CAN LIDE 300