Menu
Your Cart

PRN MLJ HP 107w 4ZB78A

Printer - Laser (Mono)
Brzina na ispis A4 [str/min]20 SPM
Vreme na ispis na prvata stran8.3 s
Rezolucija na ispis [dpi]1200x1200 
Memorija [MB]64 MBYTE
Procesor1200 
Proširlivost [MB]0 MBYTE
EmulacijaSPL 
Fioka za vlez [listovi]150 SHEET
Kratenka za izlez [listovi]100 SHEET
LCD ekranne 
InterfejsUSB 2.0 Hi-Speed 
bežična veza 802.11b/g/n 
Dupleksne 
Poddržani formati za ispisA4 
A5 
B5 
Envelope 
Executive 
Labels 
Legal 
Letter 
Mjesečen ciklus [str.]10000 SHEET
OS kompatibilnostWindows 7 
Windows 8 
Windows 10 
Razlučivost ispisa1202 
Radni ciklus
Тагови: PRN MLJ HP 107w 4ZB78A
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.