Menu
Your Cart

PRN HP Neverstop Laser 1000w Printer 4RY23A

PRN HP Neverstop Laser 1000w Printer 4RY23A
Ново
PRN HP Neverstop Laser 1000w Printer 4RY23A
11,070ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 1169234
Printer - Laser (Mono)
Brzina na ispis A4 [str/min]20 SPM
Vreme na ispis na prvata stran7.6 s
Rezolucija na ispis [dpi]600x600 
Memorija [MB]32 MBYTE
Procesor500 
Fioka za vlez [listovi]250 SHEET
Kratenka za izlez [listovi]100 SHEET
LCD ekranda 
Interfejsbežična veza 802.11b/g/n 
Hi-Speed USB (B priključnica) 
Dupleksne 
Poddržani formati za ispisA4 
A5 
A6 
B5 
Envelope 
OS kompatibilnostWindows 7 
Windows 8 
Windows 10 
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.