Menu
Your Cart

Canon InkJet принтер Pixma G540 CISS

Canon InkJet принтер Pixma G540 CISS
Canon InkJet принтер Pixma G540 CISS
Ново
Canon InkJet принтер Pixma G540 CISS
Canon InkJet принтер Pixma G540 CISS
Printer - Inkjet
Brzina na pecatenje - C/B [str3.9 SPM
Brzina na ispis - boja [str/mi3.9 SPM
Brzina na pecatenje 10x15 [s]3.9 s
Rezolucija na ispis [dpi]4800x1200 
Vreme na ispisa na prvata stra47 s
Fioka za vlez [listovi]100 SHEET
Kratenka za izlez [listovi]100 SHEET
InterfejsWi-Fi 
Hi-Speed USB (B priključnica) 
Ethernet 
LCD ekranda 
Podržani formati za ispis10x15 cm 
A4 
B5 
Letter 
Potrošuvačka [strana]1000 
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.